AUTOSERVIS

SERVISNÍ PROHLÍDKA

Každou servisní prohlídku zahajujeme zkušební jízdou a přejezdem přes testovací stolici, na které odhalíme často řidičem nepoznané závady jako špatnou geometrii, malou účinnost tlumičů nebo špatnou funkci brzd. Přejezdem přes tuto stolici také každou prohlídku končíme – pro kontrolu úspěšne provedené práce. Ke každé prohlídce dodáme i kontrolní výtisk. Tato služba není zpoplatněná. Následující postup práce je prováděn dle instrukcí výrobce automobilu. Každý automobil je po servisní prohlídce zdarma umytý (vč. motoru) a vyčištěný.

DIAGNOSTIKA VOZŮ

Diagnostiku provádíme dodaným zařízením od výrobce s podporou on-line.

GEOMETRIE

Disponujeme jedním z nejmodernějších zařízení pro měření geometrie, díky kterému trvá změření geometrie pouhé 3 minuty. Navíc jsme schopni seřizovat adaptivní tempomaty a hlídání jízdních pruhů.

DEZINFEKCE A PLNĚNÍ KLIMATIZACE

Dezinfekci klimatizace provádíme při každé výměně kabinového filtru. Plnění klimatizace provádíme pouze na přání zákazníka nebo při opravách kdy je zřejmé, že chybí chladivo. Preventivní zásahy nedoporučujeme, protože všechny vozy koncernu VW mají systém bezúdržbový s celoživotní náplní.

VÝMĚNA SKEL

Výměnu skel provádíme včetně vyřízení na pojišťovně. Majitelům vozu nedoporučujeme využívat smluvní servisy pojišťovny. Tyto pak v převážné většině montují neoriginální skla, které často mívají zhoršenou kvalitu výhledu z vozu nebo odpadení zpětného zrcátka z čelního skla.

ROVNÁNÍ DISKŮ KOL

Rovnáme pouze běžné mírné deformace.

 

PNEUSERVIS

Díky kvalitě našeho zařízení, které nám umožňuje přezouvání kol do 28", nedochází k poškozování Vašich disků. Při přezouvání je samozřejmostí mytí kol a rychlá kontrola sbíhavosti náprav vozu. To vše zahrnuto v ceně přezutí.

USKLADNĚNÍ PNEU

V případě nedostatku vlastního prostoru pro skladování pneumatik nabízíme našim zákazníkům uskladnění letních a zimních pneu do následující sezony.
Výhody :

  • odpadá Vám starost s odvozem a dovozem pneumatik do servisu
  • před uskladnění pneumatiky zkotrolujeme, umyjeme a nachystáme na další sezonu

PŘÍPRAVA A PROVEDENÍ STK VČ EMISÍ

Samozřejmostí pro naše zákazníky je příprava na STK včetně zajištění kompletního provedení technické kontroly. U našich stálých zákazníků sledujeme platnost STK a Emisí a včas upozorňujeme na jejich končící platnost.

ZAPŮJČENÍ NÁHRADNÍHO VOZIDLA

Po dobu opravy Vašeho vozidla v našem autoservise Vám rádi zapůjčíme náhradní vozidlo. Snažíme se touto cestou našim zákazníkům ulehčit situaci, kdy nemají k dispozici svůj vlastní vůz.

ČIŠTĚNÍ A MYTÍ VOZU

Péči o vůz ručně zajistí vyškolený pracovní za pomoci kvalitních čistících přístrojů a prostředků pro péči o vůz. Čištění interiéru je možné suchou i mokrou cestou. Ceník : nemáme rozděleno mytí do programů jako v jiných servisech. Hodinová sazby mytí je 300,- Kč/hod a výsledná cena je tudíž závislá na míře znečištění Vašeho vozu.

RENOVACE SVĚTEL

Renovací zašlých, poškrábaných, starých světlometů navrátíme svetlům Vašeho vozu zpět jejich vzhled a hlavně zlepšíme jejich svítivost.

REKLAMACE

aneb kdo nic nedělá, nic nepokazí

Záruka na náhradní díly a provedené práce je 24 měsíců. Výlukou je běžné opotřebení spotřebních dílů. V případě reklamace zapůjčíme náhradní vůz zdarma.

SKLAD NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Sortiment náhradních dílů je přizpůsoben našim potřebám. Volný prodej a objednání náhradních dílů je možný pouze v naší provozovně. Náhradní díly nezasíláme.
   Příjem zakázek:
739 293 646
577 929 584
   Servis:
603 255 393
   Provozní doba:
 PO-PÁ 7.00-12.30 13.00-17.00

Autoservis ADAMÍK - autorizovaný servis koncernových vozů ŠKODA, VW, AUDI a SEAT
Autoservis ADAMÍK - autorizovaný servis koncernových vozů ŠKODA, VW, AUDI a SEAT
Autoservis ADAMÍK - autorizovaný servis koncernových vozů ŠKODA, VW, AUDI a SEAT
Autoservis ADAMÍK - autorizovaný servis koncernových vozů ŠKODA, VW, AUDI a SEAT
Autoservis ADAMÍK - autorizovaný servis koncernových vozů ŠKODA, VW, AUDI a SEAT